Ana Sayfa | Gizlilik bildirimi – Teknik Şartname İçin Kayıt Olmak

Gizlilik bildirimi – Teknik Şartname İçin Kayıt Olmak

Gizlilik bildirimi – Teknik Şartname İçin Kayıt Olmak

Bu gizlilik bildirimi, düzenli bültenimizi almak veya web sitemiz aracılığıyla teknik şartname indirmek için kaydolduğunuzda sizden topladığımız bilgileri anlatmaktadır. Bu bilgiler toplarken ise de bir veri denetleyicisi olarak hareket etmekteyiz. Yasa gereği size, verilerinizi neden ve nasıl kullandığımız ve verileriniz üzerindeki haklarınız hakkında bilgi vermemiz gerekmektedir. Bu belge bunu açıklar niteliktedir.
Biz Kimiz?

Biz KOLT Mühendislik A.Ş. adresimiz ise Ostim OSB Mah. 1148. Sok. No: 32B / 1 06374, Yenimahalle ANKARA, TÜRKİYE’dir. Yukarıdaki adrese posta yoluyla veya avukatlarımızın dikkati için info@kolt.com.tr adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda kaynağı verilen veri koruma kanuna göre bir veri koruma görevlisine sahip olmamız gerekmemektedir, bu nedenle kişisel verilerinizi kullanımımızla ilgili herhangi bir sorunuz yukarıdaki iletişim bilgilerine yöneltilmektedir.

Hangi kişisel verileri topluyoruz?

Teknik Şartnamelerimizi indirdiğinizde adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili bilgileri istemekteyiz.

Bu bilgileri neden topluyoruz?

Bilgilerinizi size haber bültenimizi göndermek veya ürünlerimiz hakkında bilgi içeren teknik şartname indirme linklerini sağlamak için kullanacağız. Bu bilgileri aynı zamanda (eğer izin verdiyseniz) telefon numaranızdan size ulaşmak için kullanacağız..

Bunu yapmak için rızanızı istiyoruz ve bültenimizi yalnızca rıza göstermeye devam ettiğiniz sürece göndereceğiz. Kabul ettiğiniz halde, bilgilerinizi size KOLT’dan başka haber ve ürün güncellemeleri göndermek için de kullanacağız.
Bunu yapmak için onayınızı istiyoruz ve onay vermeye devam ettiğiniz sürece size yalnızca size haber göndereceğiz veya haberler ve ürün güncellemeleri hakkında bilgi vereceğiz.

Bilgilerinizle ne yapıyoruz?

Bilgileriniz veritabanımızda saklanmaktadır ve KOLT’un verilerinizi işlemesi ve depolaması için makul bir zorunluluk olmaması dışında üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Bahsedilen veriler sadece kendi bilgi depolama amaçlarımız için Avrupa Ekonomik Alanı dışına gönderilebilir.

Bilgilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz?

Bilgileriniz, haber bültenimizi almaya rıza göstermeye devam ettiğiniz sürece ve daha sonra kayıt tutma politikamıza göre makul ölçüde ve gerekli olduğu sürece saklanacaktır.

 

Bilgileriniz üzerindeki haklarınız

Yasaya göre, hakkınızda hangi bilgileri tuttuğumuzu sorabilir ve yanlışsa düzeltmemizi isteyebilirsiniz.

Ayrıca silinmesini isteyebilir ve sizden bilgilerin bir kopyasını vermemizi isteyebilirsiniz.

Ayrıca, bültenler, haberler veya ürün güncellemeleri için bilgilerinizi kullanmayı bırakmamızı da isteyebilirsiniz – bunu yapmanın en basit yolu, herhangi bir zamanda, herhangi bir bültenin sonundaki abonelikten çıkma bağlantısını tıklayarak onayınızı geri çekmektir. Ayrıca e-posta yoluyla veya yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize posta göndererek, yazarak veya telefon ederek bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Şikayet hakkınız

Bilgilerinizi kullanımımızla ilgili bir şikayetiniz varsa, Kişisel Verileri Koruma Kurumu ile https://www.kvkk.gov.tr adresindeki web sitesi aracılığıyla iletişim kurabilir veya https://www.mevzuat.gov.tr adresindeki kanunu indirebilirsiniz. https://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.6698.pdf