Ana Sayfa | Temsilcilikler 

Temsilcilikler

 

Temsilcilikler

En İyileri Temsil Ediyoruz!

Sektörlerinin önde gelen şirketlerini temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Sensitron Semiconductor

Savunma, Havacılık, Uzay, Medikal ve diğer pazarlar için yüksek verimli güç elektroniği bileşenlerinin llider üreticisi olarak 45 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir.
+1 (631) 586-7600
Sensitron 100 Engineers Road Hauppauge, NY 11788 / USA

Sematron ITALIA S.r.l.

1982 yılında kurulduğu günden beri en bilinen rf-mikrodalga bileşenleri ve alt sistemleri, satcom ve yayın ekipmanları üreticilerini temsil eden Sematron Italia ayrıca Askeri, Telekom, Satcom, Yayın ve Uzay pazarlarındaki en büyük tedarikçilerden biridir.

Egide

Egide, hassas elektronik bileşenler için hermetik paketlerin üretiminde uzmanlaşmış uluslararası boyuta sahip bir gruptur

Aem Inc.

AEM, Inc., yüksek güvenilirlikli OEM pazarlarına üretilen çözümler ve uygulamaya özel hizmetleri ile tanınan, elektronik bileşenlerdeki lider teknolojileri ile ödüller kazanmış bir yüksek teknoloji şirketidir.

Aelius Semiconductors Pte. Ltd

RF ve Mikrodalga Sistemleri ve Alt Sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgilenen, Hindistan’da halka açık bir şirket olan Aelius Semiconductors bir Astra Microwave Products Limited iştirakidir.

SAGE Millimeter Inc.

SAGE Millimeter, Inc. ticari ve askeri sistem uygulamaları için yüksek performanslı mikrodalga ve milimetre dalgası bileşenleri ve alt montaj bileşenleri geliştirmeye odaklanan ITAR tescilli bir teknoloji şirketidir.

PASQUALI Microwave Systems

Pasquali Mikrodalga Sistemleri, hassas mekaniği mikrodalga konseptleriyle birleştirmede benzersiz uzmanlığa sahip, yüksek hassasiyetli dalga kılavuzu cihazları ve montaj çözümleri sağlayan lider bir İtalyan üreticisidir.

Modular Devices Inc.

Modular Devices INC. Uzay, Havacılık, Askeri, Endüstriyel ve Ticari sistemler için kapsamlı güç çözümleri sunmaktadır. Modular Devices INC. hedefi ise yüksek güvenilirlikli ve rekabetçi tasarımlı güç kaynağı çözümleri sunmaktır.

PRESIDIO Components Inc.

Presidio Components, 1980 yılından beri seramik kondansatör üretim, imalat ve süreç kontrolünde bir endüstri lideridir.

QOTANA

Qotana, tasarım, üretim, iş ve satışları birleştiren bir şirkettir. Qotana 2007 yılında kurulduğundan beri dc’den 90 GHz’e kadar bir frekansı kapsayan yüksek kaliteli mikrodalga bileşenleri, montaj çözümleri ve sistem modülleri tasarlamak ve üretmekte sektör lideridir.

WOLFSPEED

Wolfspeed, piyasadaki muadillerine göre en fazla test edilmiş SiC Power ve GaN RF çözümleri sunan ve tamamen ticarileştirilmiş geniş portföye sahip sektördeki tek firmadır.

FLUX

Manyetik bileşenlerin ve güç kaynaklarının tasarımı ve üretiminde 25 yılı aşkın deneyim, en zorlu gereksinimleri karşılamamıza ve bileşeni özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamamıza olanak tanır. Gücümüz, yüksek kaliteli, yüksek karışım ve karmaşıklıkta, ancak düşük ila yüksek hacimlerde ürünler tasarlamak ve üretmektir.

 

Partner OLMAK

Savunma Sanayii Liderleri Bize Güveniyor.

KOLT olarak, yeni ortaklıklar kurmak, çalışmak ve yeni tedarikçiler bulmak için her zaman açık ve istekliyiz.

Savunma sanayine meydan okumak için sektörlerine en son teknoloji çözümleri sunan, ortak bütünlük, şeffaflık ve karşılıklı güven değerlerini paylaşan ve operasyonel deneyim sağlayabilecek şirketlerle çalışıyoruz.

Uzun ömürlü ve güçlü ilişkiler kurma isteğimiz bunun bir sonucudur.