Home | Newsroom

KOLT Çalışan Hisse Senedi Uygulaması
9 Jul, 2024

KOLT Pay Edindirme Töreni ile, kritik görevlerde rol alan veya uzun süredir bizimle birlikte olan çalışanlarımıza KOLT hisselerini takdim etmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu özel etkinlik, çalışanlarımızın emeklerinin karşılığını almasını ve şirketimizin başarısına ortak olmalarını sağlamak adına atılmış önemli bir adım. Çalışanlarımızın bağlılığını ve motivasyonunu artırmak amacıyla uygulamaya aldığımız Çalışan Hisse Senedi Programı, KOLT’un güçlü geleceğini şekillendirecek temel taşlardan biridir.

Türkiye’de Çalışan Hisse Senedi programını aktif olarak uygulamaya alan öncü firmalardan biri olan KOLT, bu vizyoner yaklaşımı ile sektördeki yerini daha da sağlamlaştırıyor. Hisse sahibi çalışanları ile hedeflerine daha hızlı ve emin adımlarla ulaşacak olan KOLT, yenilikçi ve katılımcı yönetim anlayışı ile büyümeye devam ediyor.

Birlikte başardıklarımızın ve gelecekte başaracaklarımızın bir simgesi olarak, bu anlamlı törende emeği geçen herkese teşekkür ederiz. KOLT ailesi olarak, birlikteliğimizin gücüne inanıyor ve bu güçle daha nice başarılara imza atmayı hedefliyoruz.

#ESOP #Ortaklık #HisseSenedi

Latest News

Keep up with the latest developments and
news at KOLT.